O Fanti Fitness

Atutem naszego klubu jest doświadczona kadra instruktorów, dla których fitness i bycie fit jest pasją i sposobem na życie. Nasi instruktorzy zawsze służą poradą w kwestii doboru optymalnego rodzaju zajęć w zależności od potrzeb
i preferencji klientów.

W Fanti Fitness stworzyliśmy optymalne warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu dla całej rodziny, począwszy od dogodnej lokalizacji (róg ulic Legionów i Barlickiego), bezpłatnego, dużego parkingu, poprzez zapewnienie szerokiej gamy oferowanych usług. Z myślą o Państwa wygodzie klub czynny jest 7 dni w tygodniu.


W naszym obiekcie znajduje się profesjonalna sala do ćwiczeń siłowych oraz cardio wyposażona w nowoczesny sprzęt renomowanej firmy KELTON. Oprócz strefy wolnych ciężarów, znajdziemy tu maszyny do treningu izotonicznego oraz cardio, w tym bieżnie i maszyny eliptyczne. Sprzęt ten nie tylko doskonale spełnia swoje funkcje, ale również, dzięki designerskiemu wyglądowi, cieszy oko.


Poza treningiem siłowym proponujemy trening aerobowy. Do wyboru mamy programy przystępne dla wszystkich grup wiekowych oraz stopnia zaawansowania, m.in. zajęcia kształtujące sylwetkę, relaksacyjne, taneczne oraz jako jedyni w Tomaszowie zajęcia indoor cycling, czyli Fanti Bike.


Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszym klubie:

  
Zobacz również

Kolonie, imprezy, eventy

Mamy doświadczenie w prowadzeniu imprez sportowych, eventów, zajęć z dziećmi na kolonii.

Trener personalny Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak - doświadczenie i pasja którą zaraża.

Oferta dla firm i grup

Dobre zdrowie i samopoczucie pracowników jest kluczowe do zwiększenia motywacji, zaangażowania i efektywności pracy.

Oferta dla szkół

Wszyscy wiemy jak ważny jest ruch. Wiemy również, że lekcje WF nie zawsze zachęcają młodych ludzi do czynnego uprawiania sportu.