Oferta dla firm i grup

Firma, która dba o zdrowie swoich pracowników odbierana jest na rynku jako dobry pracodawca. Ludzie uprawiający sport, aktywni mają lepsze samopoczucie, są bardziej produktywni, kreatywni, łatwiej i szybciej koncentrują na osiągnięciu celu. Potrafią również lepiej radzić sobie ze stresem.


Osoby ćwiczące wykazują większą koncentrację, produktywność oraz lepsze samopoczucie. Aktywność fizyczna pomaga redukować stres i poprawia kondycję. Dzięki temu zyskują Państwo zmotywowaną i zaangażowaną kadrę, a także pozytywny wizerunek firmy dbającej o zdrowie pracownika.


Oferujemu Państwu dostęp do siłowni, crossboxu, sauny, zajęć grupowych na bardzo atrakcyjnych warunkach. Szczegóły oferty ustalane są indywidualnie tak, by zaspokoić Państwa potrzeby. Zgłoś do nas swoją firmę i zyskaj zaangażowaną i zmotywowaną kadrę oraz wizerunek Dobrego Pracodawcy.


Zachęcamy również pracowników firm do kontaktu i wskazania pracodawcy, któremu moglibyśmy przedstawić naszą ofertę. 
Zobacz również

Kolonie, imprezy, eventy

Mamy doświadczenie w prowadzeniu imprez sportowych, eventów, zajęć z dziećmi na kolonii.

Trener personalny Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak - asystentka przemiany- doświadczenie i pasja którą zaraża.

Oferta dla szkół

Wszyscy wiemy jak ważny jest ruch. Wiemy również, że lekcje WF nie zawsze zachęcają młodych ludzi do czynnego uprawiania sportu.

Oferta dla hoteli

Hotel to nie tylko nocleg ze śniadaniem, ale także szereg dodatkowych usług i atrakcji, które sprawią że pobyt gości stanie się wyjątkowy.