Trener personalny Katarzyna Tomczak

Absolwentka Technologii Żywienia i Żywności Człowieka na Politechnice Łódzkiej, jest dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością nowoczesne formy gimnastyki. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła pracując najpierw nad swoim ciałem. W trakcie długoletnich treningów popełniła wiele podstawowych błędów, co dało jej duże doświadczenie. Pracując z klientem potrafi profesjonalnie dobrać trening i wskazać drogę do sukcesu.


Zależy Ci na powrocie do formy, redukcji tkanki tłuszczowej czy nabraniu masy mięśniowej – Kasia poprowadzi Cię do idealnej sylwetki krok po kroku, ucząc Cię techniki, podrzucając dietetyczne ciekawostki, walcząc o każde powtórzenie i dbając o urozmaicony plan dietetyczny. Na pewno będzie zaskakiwać swoimi pomysłami kulinarnymi.


Jej doświadczenie jest poparte wieloma kursami, szkoleniami, wykładami, konwencjami. W dalszym ciągu rozwija swoją wiedzę w tym kierunku.
Jej pasją i sposobem na życie jest wszelka aktywność fizyczna. Interesuje ją również zdrowe odżywianie, które odgrywa kluczową rolę w kulturystyce jak i w sportach siłowych czy wytrzymałościowych.

 

Zapraszam na treningi personalne:

- osobisty doradca

- ułozenie diety

- motywacja

 

 

 

 

Trener personalny Tomaszów Mazowiecki.

Trener osobisty w klubie Fanti Fitness w Tomaszowie Mazowieckim. 
Zobacz również

Kolonie, imprezy, eventy

Mamy doświadczenie w prowadzeniu imprez sportowych, eventów, zajęć z dziećmi na kolonii.

Oferta dla firm i grup

Dobre zdrowie i samopoczucie pracowników jest kluczowe do zwiększenia motywacji, zaangażowania i efektywności pracy.

Oferta dla szkół

Wszyscy wiemy jak ważny jest ruch. Wiemy również, że lekcje WF nie zawsze zachęcają młodych ludzi do czynnego uprawiania sportu.

Oferta dla hoteli

Hotel to nie tylko nocleg ze śniadaniem, ale także szereg dodatkowych usług i atrakcji, które sprawią że pobyt gości stanie się wyjątkowy.