Trener personalny Katarzyna Tomczak

Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej, Trener Personalny, Trener Medyczny.

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła pracując najpierw nad swoim ciałem. W trakcie długoletnich treningów popełniła wiele podstawowych błędów, co dało jej duże doświadczenie. Pracując z podopiecznym potrafi profesjonalnie dobrać trening i wskazać drogę do sukcesu.

Zależy Ci na powrocie do formy, redukcji tkanki tłuszczowej, nabraniu masy mięśniowej, pozbyciu się bólu pleców czy ogólnej sprawności i mobilności – Kasia poprowadzi Cię do idealnej sylwetki krok po kroku, ucząc Cię techniki, podrzucając dietetyczne ciekawostki, walcząc o każde powtórzenie i dbając o urozmaicony plan dietetyczny. Na pewno będzie zaskakiwać swoimi pomysłami kulinarnymi.

 

Jeśli:

- Chcesz ćwiczyć pod okiem profesjonalisty, który nie tylko zadba o poprawność wykonywanych ćwiczeń, ale również zmotywuje Cię do działania

- Chcesz ćwiczyć sam/ sama i potrzebujesz dobrego planu i dobranych ćwiczeń tak, żeby maksymalnie wykorzystać swój potencjał

- Chcesz wrócić do sprawności po kontuzji: naciągnięciach, naderwaniach, ACL itp,

- Chorujesz przewlekle (cukrzyca, nadciśnienie, osteoporoza czy zwyrodnienia kręgosłupa etc.) i myślisz, że przez to nie możesz ćwiczyć


To jesteś w dobrym miejscu

 


Jej doświadczenie jest poparte wieloma kursami, szkoleniami, wykładami, konwencjami. W dalszym ciągu rozwija swoją wiedzę w tym kierunku.
Jej pasją i sposobem na życie jest wszelka aktywność fizyczna. Interesuje ją również zdrowe odżywianie, które odgrywa kluczową rolę w życiu jak i w sportach siłowych czy wytrzymałościowych.

 

Zapraszam na treningi personalne:

- treningi medyczne

- przygotowanie motoryczne

- ASTSTENTKA PRZEMIAN

- konsultacje dietetyczne

- motywacja

 

 


 

 

 

 

Trener personalny Tomaszów Mazowiecki.

Trener osobisty w Fanti Fitness Studio w Tomaszowie Mazowieckim. 
Zobacz również

Kolonie, imprezy, eventy

Mamy doświadczenie w prowadzeniu imprez sportowych, eventów, zajęć z dziećmi na kolonii.

Oferta dla firm i grup

Dobre zdrowie i samopoczucie pracowników jest kluczowe do zwiększenia motywacji, zaangażowania i efektywności pracy.

Oferta dla szkół

Wszyscy wiemy jak ważny jest ruch. Wiemy również, że lekcje WF nie zawsze zachęcają młodych ludzi do czynnego uprawiania sportu.

Oferta dla hoteli

Hotel to nie tylko nocleg ze śniadaniem, ale także szereg dodatkowych usług i atrakcji, które sprawią że pobyt gości stanie się wyjątkowy.