Fanti Bike

Trening wytrzymałościowo - siłowy przy muzyce na specjalnie przygotowanych rowerach. Trening dla każdego niezależnie od wieku, płci czy sprawności fizycznej, dzięki możliwości regulacji obciążenia według indywidualnych potrzeb. Niezapomniane wrażenia, motywacja, chwila oderwania się w świat górskich wycieczek, czy leśnych zakątków, a przy tym spalenie tkanki tłuszczowej, poprawa wytrzymałości i wydolności organizmu w zależności od wytrenowania organizmu.

W teorii rower to zawsze rower. Rytmiczna muzyka, uwaga instruktora i obecność innych ćwiczących nie pomogą nam kręcić pedałami... W praktyce jednak ćwiczenia spinnningu mogą przynieść rezultaty, które dla zwykłego rowerzysty byłyby trudne do uzyskania.

Pedały roweru naciskane są w takt muzyki, przy czym każdy z uczestników według swojego poziomu zaawansowania (kondycja i siła nóg) sam decyduje czy pedałuje z małym czy dużym obciążeniem. Zaletą treningu w grupie jest duża motywacja i zachęta do dawania z siebie coraz więcej. Taki trening jest ciekawy, przynosi dużo radości, a przez to przyczynia się do osiągania swoich upragnionych celów.

Zalety:
- redukcja tkanki tłuszczowej ( nawet 1000 kcal podczas 1 zajęć),
- zwiększa się siła, sprawność, wytrzymałość,
- poprawia się ukrwienie wszystkich narządów,
- nie obciąża stawów,
- dla osób w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania,
- wzmacnia się system odpornościowy organizmu,
- wydzielają się endorfiny - hormony szczęścia!


Fotogaleria
Godz
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Plan zajęć